Plantacja Zielone Choinki powstała w 2007 roku w Trzęsaczu, w bezpośredniej bliskości wybrzeża Morza Bałtyckiego. Lokalizacja ta została wybrana głównie ze względów na klimat nadmorski mający niezwykle korzystny wpływ na wysoką jakość oferowanego produktu. Ponadto położenie w centralnej części województwa zachodniopomorskiego umożliwia wygodny dojazd dla naszych odbiorców.

Zielone Choinki to plantacja oferująca żywe choinki rosnące na obszarze o powierzchni 60 hektarów. Znajdują się tutaj wysokiej jakości jodły i świerki. Starannie wyselekcjonowane nasiona pochodzą od najlepszych dostawców z Europy. Plantacja Zielone Choinki prowadzona jest zgodnie ze sztuką oraz z zasadami dobrze prowadzonej hodowli, a rosnące na niej drzewka poddawane są zabiegom pielęgnacyjnym pozwalającym zachować im gęstość oraz regularny i symetryczny kształt. Dysponujemy niezbędnym sprzętem umożliwiającym wycinkę, a także bezpieczne zapakowanie żywych choinek, tak, aby jak najdłużej cieszyły domowników swoim zapachem i wyjątkowo okazałym wyglądem.

Plantacja zielone choinki systematycznie się powiększa o nowe nasadzenia. Przed wizytą na naszej plantacji prosimy o umówienie się na spotkanie.

 

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przedstawią szczegóły naszej oferty - zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas