×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 185.

2016-11-14

Choinka w domu

(0 głosów)

Jeszcze chwila, a w naszych domach pojawi się piękna i pachnąca choinka, którą przyozdobimy tradycyjnymi dekoracjami wykonanymi z koronki, szyszek, suszonych owoców, malowanych orzechów i pachnących pierniczków, lub nowocześnie i będzie się mienić tysiącami barwnych bombek odbijających blask mrugających lampek. Ile domów, tyle pomysłów na jej ubranie. U jednych będzie małą puszystą kuleczką, u innych dumnie stanie pośrodku salonu, ale najważniejsze, że u wszystkich wraz z nią pojawi się magiczna aura i rozkoszny zapach lasu.

Jak zadbać o choinkę w domu? Zamocujmy ją w stojaku – najlepiej takim, do którego można wlać wodę. Drzewko powinno wypijać około 1 litra zimnej wody dziennie, wówczas będzie nas cieszyło swoim widokiem przez długi czas.

Młode drzewka jodeł i świerków dostępne na Plantacji Zielone Choinki są atrakcyjne ze względu na swój wygląd, barwę uiglenia oraz wspaniały zapach rozchodzący się po całym pomieszczeniu. Drzewka dostępne w sprzedaży są w rozmiarach od 60 cm do 3,5 m. W ofercie dostępne są również cały czas gałęzie cięte do wykonania ozdób (wieńców, stroików, pięknych girland wiszących nad kominkiem lub przy balustradzie schodów), którymi możemy udekorować nasze domy i mieszkania.

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu +48 666 814 872.

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przedstawią szczegóły naszej oferty - zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas