×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 185.

2016-10-12

Intensywny czas

(0 głosów)

Najpiękniejsze choinki, te które przykuwają naszą uwagę oraz cieszą swoim wyglądem w okresie świątecznym i podczas zimowych mroźnych wieczorów muszą być zdrowe, pachnące, zielone lub srebrzysto-zielone i lśniące. Drogą do osiągnięcia tego sukcesu jest właściwie prowadzona uprawa drzewek, jak również ich całoroczna pielęgnacja i ochrona.

Podejmowane w ciągu roku działania pielęgnacyjne pozwalają na osiągniecie wysokiej jakości żywych drzewek choinkowych. Do głównych walorów estetycznych naszych choinek należą: prosty pień główny, proporcjonalny wierzchołek w stosunku do wielkości całego drzewka, stożkowy przekrój, gęste poszycie, a także zielony lub srebrzysto-zielony kolor igliwia.

Wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze poszukują drzewek na sprzedaż w okresie świątecznym zapraszamy do współpracy. 

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przedstawią szczegóły naszej oferty - zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas