×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 185.

2016-08-11

Czas przygotowań

(0 głosów)

Na plantacji Zielone Choinki od połowy lipca ruszyły intensywne przygotowania do sezonu świątecznego. Mimo, że bezpośrednio od niego dzieli nas kilka miesięcy, to już m.in. wyznaczamy drzewka przeznaczone na sprzedaż w tym roku kalendarzowym, natomiast do prac związanych z ich wycinką przystąpimy dopiero w listopadzie, dzięki temu nasze drzewka zachowają jak najdłużej swoją świeżość. Pomyślnie przebiegają również rozmowy w sprawie sprzedaży naszych żywych drzewek choinkowych ciętych i w donicy. 

W ofercie Plantacji Zielone choinki dostępne są żywe drzewka jodły kaukaskiej (cięte i donica) oraz żywe drzewka świerka kłującego (donica). Zapraszamy do działu oferta. Choinki pakowane są w siatkę zabezpieczającą ich gałęzie przed wygięciem i połamaniem, natomiast korzeń wraz z ziemią choinki kopanej zabezpieczony jest dodatkowo folią. 

Zamówienia można składać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu +48 666 814 872.

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przedstawią szczegóły naszej oferty - zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas