Kim jesteśmy?

Plantacja Zielone Choinki powstała w 2007 roku w Trzęsaczu, w bezpośredniej bliskości wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Lokalizacja ta została wybrana głównie ze względów na klimat nadmorski mający niezwykle korzystny wpływ na wysoką jakość oferowanego produktu. Ponadto położenie w centralnej części województwa zachodniopomorskiego umożliwia wygodny dojazd dla naszych odbiorców

Na plantacji Zielone Choinki znajduję się blisko 100 tysięcy wysokiej jakości żywych choinek pochodzących z własnej hodowli, w starannie wyselekcjonowanych klasach jakości. Drzewka znajdujące się w sprzedaży dostępne są w rozmiarach od 60 do 350 cm.

Oferujemy żywe choinki cięte, choinki w donicach, a także świeże gałęzie cięte do wyrobu wieńców, stroiszy, lub jako zabezpieczenie roślin przed zimą.

Co oferujemy?

 • Drzewka choinkowe

  Oferta plantacji Zielone Choinki skierowana jest do odbiorców hurtowych i detalicznych.

 • Biomasa

  Prowadzimy sprzedaż biomasy drzewnej wytwarzanej podczas prac wykonywanych na obszarze plantacji, jak i na terenach leśnych.

 • Usługi leśne

  Specjalizujemy się w ścince drzew rosnących w bezpośrednim kontakcie z zabudową mieszkalną, infrastrukturą drogową oraz linii energetycznych.

 • Drewno kominkowe

  Oferujemy drewno kominkowe z gatunku drzew liściastych i iglastych. Posiadamy drewno sezonowane oraz świeże, łupane w szczapy.

Najnowsze aktualności :

 • Prace pielęgnacyjne
  Jeśli luty obfituje w intensywne opady śniegu to należy jego nadmiar strząsać…
 • Rośliny w zimie
  Czas zimowy to szczególny moment dla naszych roślin. Już w okresie jesiennym…
 • Gryfickie.info
  Na popularnym portalu Gryfickie.info.pl ukazał się przedświąteczny materiał nt. tej jednej, jedynej,…

Napisz do nas

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przedstawią szczegóły naszej oferty - zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas